کتاب دختر آقای خوشبین

اثر یودورا ولتی از انتشارات ایجاز - مترجم: شیوا قدمی-جایزه پولیتزر

يك پرستار در را برايشان باز نگه داشت. اول قاضی مك كلوا و پشت سرش دخترش لاورل و سپس همسرش فی وارد شدند. به سمت اتاقی بدون پنجره قدم برداشتند، جايی كه دكتر آزمايش‌هايش را انجام می‌داد. قاضی مك كلوا بلند قد بود، سنگين وزن و هفتاد و يك ساله، عادت داشت عينكش را با بند عينك بيندازد، ولی حالا آن را در دستانش نگه داشته بود. روی صندلی بلند دكتر كه مثل تخت پادشاهی بود نشست، در حالی كه دخترش لاورل و همسرش فی در دو طرفش نشسته بودند.


خرید کتاب دختر آقای خوشبین
جستجوی کتاب دختر آقای خوشبین در گودریدز

معرفی کتاب دختر آقای خوشبین از نگاه کاربران
من متاسفم، من آن را دریافت نمی کنم. این کتاب به خوبی شروع شد، از آن به یک موج گرما تبدیل شد: چسبنده، کند و متراکم بود. در نهایت دوباره پرید، وقتی پرنده وارد خانه شد، و تقابل میان دو زن عالی بود، اوج اوج. با این حال، این شکاف بزرگ بین عمل جراحی و پایان مراسم تشییع پاشایی سخت است.

مشاهده لینک اصلی
اگرچه این داستان داستان نادرست است، دختر خوش بینانه در اواسط قرن بیستم، خواننده را به شهر میسیسیپی منتقل می کند که در آن طبقه اجتماعی اجتماع را تقسیم می کند و رفتار را تصدیق می کند. لورل، دختر قاضی شهر کوچک، از شیکاگو به خانه خانواده اش بازگشته است، زیرا پدرش نیاز به عمل جراحی دارد. وضعیت پیچیده است، زیرا جراحی مشابه باعث از بین رفتن دیدگاه مادرانش شد و چند سال پیش به پایان رسید. پدرش دوباره ازدواج کرده است و همسر جدید و جوانش فای، لعنت به لورل است. لورل تلاش می کند تا بهترین موقعیت را به دست آورد، اما فای خصمانه و بی رحمانه است. در بیمارستان، پدر Laurels به نظر می رسد اراده زندگی را از دست می دهد، و هنگامی که زن عصبانی او تلاش می کند تا او را بالا ببرد، او سقوط و می میرد. در پی و مراسم تشییع جنازه، دو زن برای کنترل وضعیت و خودشان تلاش می کنند، و هنگامی که فی چند روزی با خانواده اش ازدواج می کند، لورل مجبور است با کسی که او واقعا دارد و با خودش صلح کند، با او برخورد کند. ولتی استاد در ایجاد یک جهان است که در آن اقدامات کوچک، ماهیت واقعی شخصیت های او را نشان می دهد. او تمام تناقضات شخصیتی را که به بازی می آیند شناسایی می کند، زمانی که شخصیت ها باید با عمیق ترین ترس خود مقابله کنند. در پایان داستان، پس از یک درگیری تلخ با فای، لورل در نهایت متوجه می شود که او نیازی به نگه داشتن گذشته ندارد تا خوشحال باشد. او با دوستانش به ایستگاه قطار برای بازگشت به شیکاگو رانندگی می کند در حالیکه فای تنها با یک خانه خالی مانده است تا او را راحت کند.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** 776624 پدر بعد از عمل فوت می کند. همسر دوم خیلی جوانتر یک صحنه را پر می کند. دختر همسر اول از دستش ناراحت می شود ... در حالی که از گناه جوان تر گریه می کند؟ من بیشتر از این به من علاقه مند شدم. یک شب، من فقط صاف نبودم بخواهم آن را بخوانم چون خیلی خسته کننده بود. شخصیت اصلی برای مدت طولانی احساس راحتی و بی عاطفه کرد و شروع به تعجب نمودم که آیا هر گونه درگیری واقعا وجود داشت. در نهایت، شخصیت شروع به بیان برخی احساسات، شروع به نشان دادن احساسات و ناگهانی می کند ... اما زمان زیادی برای رسیدن به آن، حتی برای کتاب کوتاه و سریع مانند این یکی وجود دارد. همه چیز را کنار بگذارید، شاید ویژگی های رستگاری به این رمان کوتاه. ولتی تجربیات و ویژگی های مختلفی را که افراد مختلف به رابطه و به ازدواج می اندیشند، بررسی می کند و تأثیری که این ویژگی ها و تجربیات برای فرزندانشان به چشم می خورد، بررسی می شود. صادقانه می گویم این احتمالا نوعی کتاب من نیست. خیلی غم انگیز، در حال مرگ، و نوستالژی و همه چیز که پشت سرهم به نظر می رسد مضطرب فقط برای من غرق شدن است. علاوه بر این، بر خلاف مک کورماک، اگر نه کاملا، وی در زبان خود تقریبا دردناک است و فقط به اندازه کافی توصیف می شود که داستان را به همراه دارد. آیا شما آن را بخوانید؟ شاید. اگر ولتی را دوست دارید

مشاهده لینک اصلی
سومین Pulitizer من در ادامه به طور متوالی خوانده شده و من قطعا دیدن روند در برندگان جایزه. زبان Weltys روشن و مختصر است، به خصوص رندر شگفت انگیز او (به عنوان آزار دهنده و افتضاح به عنوان او). به عنوان مثال، چگونه Welty در یک پاراگراف گفتگو مدیریت می کند، به ما نشان می دهد که فای درباره سابقه خانوادگی خود دروغ می گوید؟ من نمی دانم، اما او می کند و این سادگی می تواند خواننده را فریب دهد تا فکر کند که این کتاب کمتر از آن است که باشد. تعدادی بار زمانی که یک خط کوتاه من را به عنوان من به عنوان خوانده شده وجود دارد؛ بنابراین عنصر اصلی و کامل آن را ردیابی می کند تا عادت یا ملودی را بر روی بینش قرار دهد. مانند @ آنها آواز خویش را بلند کردند، گریه می کردند و گریه می کردند، انگار گرسنگی می توانست به یک استدلال مبادرت کند که خود را راحت کند. @ (ص 142) و @ آن حافظه ای است که در آن ذره بین است. @ (ص 179 ) این یک کتاب کوچک و یک داستان کوچک است (ممکن است یک هفته باشد) و به همین دلیل ممکن است نادیده گرفته شود یا رد شود اما نباید باشد. این کتاب برای همه نیست و قطعا نه برای خوانندگان که تمایل زیادی به اقدام دارند. در اینجا، این عمل بوسیله کاراکترهای مینیمالیستی انجام می شود که فقط خواندن دقیق را نشان می دهند.

مشاهده لینک اصلی
ولتی در بازگشت به خانه با پدر بیمار خود می نویسد داستان روابط: لورل و پدرش؛ لورل و پدران او جدید خود متمرکز، همسر تگزان، فای. پس از جراحی چشم، پدرش میمیرد و بعد از مراسم تشییع جنازه، لورل تنها سه روز در دوران کودکی اش به سر میبرد. در انعکاس عمیق، او بر روی تلفات خود تمرکز می کند - پدرش، مادرش، و مرگ زودگذر شوهرش، فیل. @ گناه بیرون آمدن کسانی که دوست داری عادلانه است. . . پس از گذشت زمان از بازگشت به شیکاگو، لورل چوب چوب آسیب دیده @ breadboard @ (که شوهرش برای مادرش ساخته بود) پیدا کرد که فای نابود شد. لورل با فای با جایی که نگاشته می شود (با او یا فای) مبارزه می کند. اما پس از آن لورل می گوید: \"هیچ ذهنیتی ندارم. من فکر می کنم که من هم می توانم بدون آن نیز کنار بیایم. حافظه نه تنها در دست داشتن اولیه، بلکه در دستان آزاد، عفو و آزادی و در قلب است که می تواند خالی شود اما دوباره پر می شود، در الگوهایی که توسط رویاها بازسازی شده است. @ Laurel با رها کردن و حرکت به جلو در زندگی خود، صلح پیدا می کند. Pulitzer Prizer Fiction، 1972.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دختر آقای خوشبین


 کتاب مترجم دردها
 کتاب دوره گردها
 کتاب پل سن لوئیس ری
 کتاب همدرد
 کتاب حومه
 کتاب منظری به جهان