کتاب دختر آقای خوشبین

اثر یودورا ولتی از انتشارات ایجاز - مترجم: شیوا قدمی-جایزه پولیتزر

يك پرستار در را برايشان باز نگه داشت. اول قاضی مك كلوا و پشت سرش دخترش لاورل و سپس همسرش فی وارد شدند. به سمت اتاقی بدون پنجره قدم برداشتند، جايی كه دكتر آزمايش‌هايش را انجام می‌داد. قاضی مك كلوا بلند قد بود، سنگين وزن و هفتاد و يك ساله، عادت داشت عينكش را با بند عينك بيندازد، ولی حالا آن را در دستانش نگه داشته بود. روی صندلی بلند دكتر كه مثل تخت پادشاهی بود نشست، در حالی كه دخترش لاورل و همسرش فی در دو طرفش نشسته بودند.


خرید کتاب دختر آقای خوشبین
جستجوی کتاب دختر آقای خوشبین در گودریدز

معرفی کتاب دختر آقای خوشبین از نگاه کاربران
دختر به خانه می آید تا پدر بیمار خود را مراقبت کند و با نامزدی جوان و ناامید مواجه می شود. به طور خلاصه این طرح، به این معنا است که هیچ داستان بزرگی وجود ندارد. پیچش کجاست؟ آیا این پروسه فریبنده ای که به دنبال سینما پر از زوم و تعلیق و توصیف کلاسیک بازتاب در گلدان های کریستال است، باید باشد؟ آن بسیار می رود این ادبیات امروز است تا مد که اشتباه برای ادبیات خوب، فراموش کردن که داستان در خود © که باید به اندازه کافی باشد، اگر © CA یک قصه گو است. اگر صدا، لیتر جوهر زیاد باشد، درست بود. بدون نیاز به خواندن، زمانی که کلمات خاطرات و خلق و خوی را از بین ببرند. لورل، شخصیت داستان، خود را به عنوان خواننده نشان می دهد، زیرا او یک نگاه خیره کننده است. ما از او انتظار داریم تا موقعیت او را بدست آوریم، اما او در همان لحظات ماندنی زندگی می کند. با این حال، بحث و حتی بسیار وجود دارد: فای، همسر جدید پدرش. دل خوری نسبت به کسانی که نمی دانند که آن را توهین به صرف تولد او در بیمارستان است، هیچ کس خواهد شد عبارتند از آنچه او رنج می برد، تشخیص دکتر اشتباه چون آن را فقط یک بیماری کوچک است که مبتلا شوهرش. به طور خلاصه، unidiota.Lautrice بسیار خوب است به ایجاد سکوت پر از معنا. چیزی است که گفته می شود، و نه فریاد می زند، اما سکوت به معنای ترس نیست بلکه امکان ارتباط با کسی است که قادر به درک نیست. من ناراحت هستم که من را بخواند، من می خواستم شخصیت از بین بردن احمقانه است، و کج خلق چون پری lamerica متعصب جنوبی است و هر دو یک نوع انسان است. چقدر فای را می دانم! هرگز سکوت بیش از حد وجود ندارد که امکان برقراری ارتباط با کسی که بیهوده و عمیق به نظر می رسد، امضا کند. پایان دادن به یک نقطه عطف در داستان، مقایسه ای پر از کلمات و احساسات است. ولتی دارای یک صدای گرم و نوشتن هوشیار، اما به عنوان اوکانر کند قضاوت کرد، به طوری که آن را بر روی بازیکن عمل می کند مجاز به شرکت در یک موضوع خصوصی. توضیحات ظریف و در حال حرکت هستند: مربع های کوچک از طبیعت به عنوان در برخی از اولین عکس مالیک خدمت به ایجاد اختلاف در زمان بین زمان از احساسات و زمان fatti.Questo زندگی می کند ادبیات، می تواند برای ساعت در مورد هر چیزی صحبت اما ما را در پدیده شناسی وسیع احساسات انسانی غنی می کند، و باعث می شود که آنها در داخل ما را لرزاند.

مشاهده لینک اصلی
عمل در دختر Optimistâ € ™ ثانیه کوچک و محدود است، اما همچنین نسبتا نامناسب است. مسیر رمان از طریق سفر لورل در خود است، که شامل جستجوی روحیه و رسیدن به مرگ و غم و اندوه است. لورل به نیو اورلئان برای مراقبت از پدر بیمار مریض باز می گردد، اما پس از بازگشت، او باید با خاطرات گذشته دوران کودکی، آشنایان گذشته، غم و اندوه از زیان های گذشته و حال، و یک زن کاملا متجاوز، فای، پدرش همسر جدید لورل در جستجوی روح او به درک آنچه که در خدمت خاطرات است، چشم انداز در حوادث دردناک و کسانی که نزدیک به او هستند. یک نبرد شخصیت مهم، به سادگی نبرد اراده بین فای، بیوه جسور قاضی و لورل، قاضی دختر است. در نهایت، تفاوت بین لورل و فای این است که لورل می تواند ارزش و اهمیت را در مردم و خاطراتی که آنها به ارمغان می آورد، ببیند؛ فای، از سوی دیگر، فقط دیوار را در مقابل چهره اش می بیند. لورل آرام و بازتابنده است؛ فای، سرگردان و غیر منطقی. آنها هر دو به قاضی احترام می گذارند، اما روش های مختلفی برای بیان آن دارند. Eudora Welty € \"Optimistâ € ™ s دختر آرام، خفیف، کوتاه خواندن است، اما حمل با آن یک پیام در مورد چگونگی ما همه با مشکلات و آزمایشات ما در زندگی\" مرگ، انزوا، تنهایی \"تجربه زندگی می کنند. ولتی روش هایی برای ساختن چنین پروسۀ زنده دارد. تحت سطح سطح این رمان بسیار تحت تاثیر قرار می گیرد و به نوعی یک تجربه ی کاری تبدیل می شود.

مشاهده لینک اصلی
دختر خوش بینانه یک رمان دقیق و قدیمی است که در جنوب به کار می رود که از طریق درگیری میان دختران میانسال، بیوه، به خوبی برده یک قاضی، لورل و نادان، قرمز گردن، نامادری جوان، فای. هنگامی که قاضی در شرایط مشکوک به دنیا می آید، جهان قدیم - لورل و برادرانش - سعی می کنند که یکی از آنها را تحریک کند - فای و خویشاوندان او. با این حال، گذشته نگه می دارد سر و صدا مزاحم خود را رشد می کند. همانطور که یودورا ولتی آن را به زیبایی قرار می دهد،Memory بازگشت مانند بهار ... @ و هر دو لورل و فای باید با آن برخورد شود. شاید این رمان فکاهی به من عاطفی خواهد شد اگر من آن را خوانده بود زمانی که آن را در ابتدا در 70s در عوض، آن را ترک کردم احساس مانند دور (در تمام حروف کلمه) پسر عموی خود را با صندلی حلقه در یک مراسم خنده دار مخرب. در حالی که من را به نیواورلئان و می سی سی پی منتقل کرد، من آن را لمس نکردم تا زمانی که لورل روی نگاشت نشست. مکالمات این داستان در کلوب کتاب ما تحریک شده بود، حیرت انگیز تر از خود رمان. خوشبختانه این نوشتار به اندازه کافی قدرتمند بود تا جایزه پولیتزر را تأیید کند.

مشاهده لینک اصلی
من خوشحالم که این کتاب فقط 180 صفحه بود، همانطور که من خودم را مجبور به پایان دادن به آن کرده بودم تا قبل از نوشتن برای خواب، به پایان برسد، و من به سمت پایانش خواب آلود بودم. یکی دیگر از راه های گفتن این بود که من این عالی را پیدا کردم و مجبور بودم به پایان برسم این درست است. به اندازه ی من انتظار نداشتم (به همسرش گفتم که کلمه ی @ Optimist @ را در عنوان یک کتاب با همان سوء ظن مشاهده می کنم. من اسلحه ی چخوف را می بینم: من فقط منتظر لحظه ای که آنها برای رفتن خاموش) - آن کمی از مدیتیشن در مرگ است، بنابراین آن را به هیچ وجه peppy نیست، اما آن را شیرینی و طنز خود را نیز (و کمک خوبی از تابستانه جنوب)، و یک کتاب خوب بود برای صرف عصر با توجه به خواندن بیشتر Welty ... [ویرایش: خواندن همه چیزهای Welty، داستان کوتاه شامل - از تاریخ انتشار به نظر می رسد این آخرین (منتشر شده) چیزی است که او نوشت، و همچنین بهترین در نظر من . این به عنوان یک سنتز نقاط قوت تمامی آثار دیگرش به دست می آید و در واقع یک ارزیابی از همه چیز است که پیش از آن است.]

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره این یک کتاب در مورد از دست رفتن، رمز و راز خانواده است، و اینکه چگونه زندگی و رنج ما را جداسازی کنیم. آن را در مورد قدرت حافظه، در مورد مرگ، و در مورد راه رفتن. آن را در مورد توانایی حتی کسانی که نزدیک به ما هستند، باید ما را متعجب کنند. یا بهتر است بگوییم، در مورد چگونگی تنها بخش کوچکی از یکدیگر برای اندیشیدن داده شده است. چقدر از یکدیگر اطمینان داریم، می ترسیم به خوبی درک کنیم. در مورد چیزهایی که برای زنده ماندن ضروری است - یک همسر دوم، یک پاک کننده تمیز تمیز، بازگشت به خانه دوران کودکی ماست؟ آن را در مورد پیچیدگی روابط، به ویژه آنهایی که ما آرزو می کردیم، نداریم. چگونه واقعیت برای همه ما متفاوت است. و چقدر از دست دادن متفاوت است، حتی اگر ما آن را به اشتراک بگذاریم. بستن درب شیرین، گذشته آشنا از زادگاه دوران کودکی، و سرقت خود را برای امکان حرکت. واقعیت تبدیل شدن به یک بازدید کننده تنها در یک خانه سابق. ترس و ترس و وحشت از چشم انداز تنها با خاطرات ما برای راحتی ما.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دختر آقای خوشبین


 کتاب یکی از ما
 کتاب گل آفتابگردان
 کتاب امبرسون های باشکوه
 کتاب مترجم دردها
 کتاب منظری به جهان
 کتاب گیلیاد