کتاب دنیای آشنا

اثر ادوارد پی جونز از انتشارات شورآفرین - مترجم: شیرین معتمدی-جایزه پولیتزر

جهان شناخته شده به داستان هنری تاونسند، کشاورز سیاه و برده سابق که تحت حاکمیت ویلیام رابینز، قدرتمند ترین مرد در منچستر، ویرجینیا می شود، می گوید. Townsend امور خود را با نظم غیر معمول انجام می دهد. اما وقتی که مرگ او را به طور غیر منتظره ای برمی دارد، بیوه او، کالدونی، نمی تواند نظم املاک را حفظ کند و هرج و مرج اتفاق می افتد. جونز یک پاورقی از تاریخ را به حماسی متصل کرده است که در تمام دغدغه های اخلاقی او نگاهی بی رحمانه به برده داری می گیرد. رمان جاه طلبانه و درخشان نوشته شده که به طور یکنواخت بین گذشته و آینده و دوباره به حال حاضر می آید، جهان شناخته شده با هم زندگانی سیاهان، سفید پوستان و سرخپوستان آزاد و بردگان را به هم می زند - و همۀ ما را در درک عمیق تر از پایدار جهان چند بعدی ایجاد شده توسط موسسه برده داری.


خرید کتاب دنیای آشنا
جستجوی کتاب دنیای آشنا در گودریدز

معرفی کتاب دنیای آشنا از نگاه کاربران
بسیار نزدیک به 4، اما به همان اندازه که آن را خوب است، کمی برای آن من نبود، آن را با 4 ستاره آگاه تمیز، صرف نظر از اینکه چگونه تحسین آن است. بیشتر در بررسی ویدئو من.

مشاهده لینک اصلی
کتاب عالی عالی. یکی از کاراکترهای زود هنگام می گوید، به عنوان عجیب و غریب به عنوان یک جهان که او را برده داری به یک مرد سفید، @ God بود که در واقع آن را twirling و چرخاندن در هر راه که او قرار دادن مردم سیاه و سفید به نوع خاص خود را @ من نمی توانم بگویم که توسط بسیاری از منتقدان دیگر و احتمالا کمیته جایزه پولیتزر گفته شده است، اما این یک کتاب روشن در مورد بردگی در دهه 1850 درباره ورشکستگی اخلاقی است که به آن امکان می داد و آن را ایجاد می کرد. این رمان یک صفحه ترفند نیست و اگر بخواهید هر جمله ای را به هر شکلی از گفتگو بسوزانید، به خودتان آسیب نزنید. این رمان همچنین یک تعجب معماری است که ظاهرا یکپارچگی از داستان به داستان میرود، نتیجهی ساختن دقیق. حتی اگر محیط برده داری باشد، رمان در مورد چیزهایی است که ما را تقسیم می کنند و ما را متحد می کنند، محدودیت هایی از طریق هنر - برده داری - یا نه. تم ها حماسی هستند - فاجعه در تراژدی بزرگتر، خیانت، جاه طلبی، وحشیگری غیرمجاز، تلاش برای زندگی بهتر یا داشتن شخص بهتر، فضل ناشی از سازگاری با شرایط، ناامیدی در کودکان، عشق واقعی و بخشش. هر شخصیت به طور کامل ساکن است من فقط باید به پوشش این کتاب نگاه کنم، من نمیخواهم از آن جدا شوم، و آنها و سرنوشت آنها - به این دلیل که نویسنده برای هر یک از آنها را ایجاد کرده است - بلافاصله به عقب برگشتم به من. این کتاب را بخوانید!

مشاهده لینک اصلی
این کتابی است که من 50 صفحه گذشته نگرفته ام تا اینکه آن را برای یک باشگاه کتاب خواندم. در حالی که نویسنده به وضوح تحقیق خود را انجام داد و یک سیاه پوست غافلگیرکننده را در دهه 1840 در ویرجینیا به وجود آورد، بسیاری از داستانها یا کاراکترهای کلیدی یا مجموعه ای از شخصیتها برای بستن کلاه خود وجود نداشت. به همین ترتیب، این کتاب را بسیار شبیه به یک چالش بزرگ دانستم که انتظار چنین چیزی را داشتم. این یکی از آن کتابهایی است که من می خواهم نویسنده را که به وضوح با استعداد است را کنار بگذارم و به او یادآوری کنم که رمان در درجه اول یک رسانه داستان سرایی است و اگر شما داستان را نگفتید، شما قرارداد اصلی خود را با خواننده

مشاهده لینک اصلی
زیبا، جالب و غافلگیر کننده.

مشاهده لینک اصلی
@ شناخته شده جهانی @ دارای یک داستان داستان، شخصیت رانده شده است. خواندن چالش برانگیز است، اما کشف آن از تم های بی انتها باعث می شود که ارزش آن تلاش شود. در بعضی موارد من تقریبا آن را گذاشتم، اما خواندن را ادامه دهید. سبک نوشتن کمی ناچیز بود، زیرا نویسنده در دوره ها به عقب و جلو حرکت می کند، اما همچنین به داستان اضافه شده است. در حقیقت، همانطور که کتاب او نوشت، آن را بیشتر به عنوان یک داستان واقعی به نظر میرسید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دنیای آشنا


 کتاب گیلیاد
 کتاب جاده
 کتاب ساعت ها
 کتاب راه آهن زیرزمینی
 کتاب مارچ
 کتاب بر باد رفته