کتاب دنیای آشنا

اثر ادوارد پی.جونز از انتشارات شورآفرین - مترجم: شیرین معتمدی-جایزه پولیتزر

جهان شناخته شده به داستان هنری تاونسند، کشاورز سیاه و برده سابق که تحت حاکمیت ویلیام رابینز، قدرتمند ترین مرد در منچستر، ویرجینیا می شود، می گوید. Townsend امور خود را با نظم غیر معمول انجام می دهد. اما وقتی که مرگ او را به طور غیر منتظره ای برمی دارد، بیوه او، کالدونی، نمی تواند نظم املاک را حفظ کند و هرج و مرج اتفاق می افتد. جونز یک پاورقی از تاریخ را به حماسی متصل کرده است که در تمام دغدغه های اخلاقی او نگاهی بی رحمانه به برده داری می گیرد. رمان جاه طلبانه و درخشان نوشته شده که به طور یکنواخت بین گذشته و آینده و دوباره به حال حاضر می آید، جهان شناخته شده با هم زندگانی سیاهان، سفید پوستان و سرخپوستان آزاد و بردگان را به هم می زند - و همۀ ما را در درک عمیق تر از پایدار جهان چند بعدی ایجاد شده توسط موسسه برده داری.


خرید کتاب دنیای آشنا
جستجوی کتاب دنیای آشنا در گودریدز

معرفی کتاب دنیای آشنا از نگاه کاربران
خواندن یک درخشان! این یک کتاب بسیار آسان نبود. تعداد زیادی شخصیت وجود دارد و موضوعات زیادی برای داستان وجود دارد. این همه با هم در راه های بسیار جالب و غیر قابل پیش بینی است. در نهایت ارزش تلاش را داشت. این یکی از آن کتابهایی است که در آن هر جنبه ای از نوشتن برای من کلیک کرد. من آن را دوست داشتم من مجددا بررسی کردم که چه چیزی باعث می شود که من شخصا و به عنوان یک آمریکایی هستم. من فکر می کنم این کتاب کمی برای من بهتر شده است.

مشاهده لینک اصلی
من می دانم که چیز خوبی در مورد من وجود دارد زیرا من این کتاب را دوست نداشتم. من می دانم که بررسی های خوبی در اینجا وجود دارد، به طوری که مردم هنوز هم باید این فرصت را بدهند. صادقانه بگویم، این اولین کتابی است که در این سال من نتوانستم پایان یابد. من در نیمه راه با امید به هر فصل که من علاقه مند به داستان شدم. من فکر می کنم مشکل بزرگ من این بود که نویسنده این داستان را منتشر کرد. چیزی در ترتیب زمانی نیست و بسیار گیج کننده است که در زندگی شخصیت ها به عقب و جلو حرکت می کند. نیمی از زمان من نمی دانستم که آیا همه چیز در حال حاضر یا گذشته اتفاق می افتد. این کار خیلی زیاد بود و من هر بار که به کتاب نگاه می کردم احساس ناخشنودی می کردم. شاید روزی یک شانس دیگر به من بده. من الان صبر ندارم

مشاهده لینک اصلی
ناامید کننده من خیلی دوست داشتم این را دوست داشته باشم. یک ستاره برای نوشتن دیجیتال و سه چیز برای آنچه که در دوره * یاد گرفتم برای یک دوشیزه دار کلی بود که با توجه به اینکه چقدر سخت بود دنبالش بودم. من نمیخواهم کاراکترهایی را دوست داشته باشم، وقتی که داستان میخوانم، اما به عنوان نویسنده، خالق آنهاست که من دوست دارم حس کنم که حداقل این کار را می کند. بسیاری از نویسندگان مدرن تحسین شده به نظر می رسد که به جای عشق به قدرت و سلطه احتیاج دارند. احتمالا این چیزی است که آنها ارزش دارند ... اما آیا می توان یک ترجیح برای قدرت جایگزین عشق واقعی شد؟ Isnâ € ™ ثانیه سابق به عنوان برده داری معنوی، در حالی که دوم آن را به آزادی در کامل ترین معنای کلمه است؟ * سیاهپوستان در جنوب غربی که آزادی خود را به دست آوردند، خود به خود برده می شوند؛ چون برده داری در اقتصاد بسیار متمرکز بود، تقریبا (اما نه به طور کامل) غیرممکن بود که تجارت را بدون «سرویس دهنده» انجام دهد، به عنوان مثال، فتنه گرانه برای بردگان. اغلب سیاه پوستان آزاد شده در این داستان نشان داد «برای اولین بار» برای بردگی های خود به تنهایی از سفیدپوستان برخوردار بود. صداقت در داستان این بود که کشف آنها این بود که سیستم برده داری انعطاف پذیری انسان را دشوار تر از آن چه که فکر می کرد، دشوار می سازد. این موضوع توسعه یافت.

مشاهده لینک اصلی
به طور کلی، داستان جالب بود؛ خانواده های سیاه پوست در ویرجینیا دارای بردگان خود و پیامدهای آن هستند. روایت به شیوه ای وسیع بیان شد که به نظر می رسید به نظر شبیه یک تاریخ شفاهی است. من مایل بودم ناراحتی خود را نادیده بگیرم چون نمیتوانستم دقیقا همان جایی که در جدول زمانی بودم را ارزیابی کنم. مشکل من مدیریت جدول زمانی با تمام شخصیت ها بود. من همچنین سرگرم کننده بودم که می دانستم چگونه جونز را به یک زمان جدید تبدیل کنم. نزدیک به پایان کتاب، می توانم بدون گذراندن 20 سال گذشت. اما آغاز کتاب تنها یک تار است. این داستان بیشتر انرژی خود را بر روی کشتزارهای Townshend و کارگران آن متمرکز کرد. اما همه مردم در این املاک ازدواج کرده بودند، فرزندان، والدین، والدین نامشروع، تقلب با مردم از همه املاک دیگر در شهرستان. و هنگامی که یک کاراکتر را که دوست داشتی پیدا کردی تا قبل از پایان پاراگراف قبل از اینکه یک شخصیت کاملا جدید و نقطه ی نقاشی معرفی شود، به انتهای پاراگراف رفتید. مثل کتاب بودم. من می دانم که بسیاری از مردم با جریان روایت خوب می شوند. من فکر می کنم نویسنده می تواند خواننده را به دنبال این فرض و نه به هزینه داستان روایت شفاف تر کند. همه چیز.

مشاهده لینک اصلی
این نهادهایی بود که برای مقدمه ای به کلاس داستانی من اختصاص داده شد و خیلی خوب بود. راوی شخص ثالثی است که تعدادی تنظیم می کند، اما هنگامی که شما به صدا می روید، کتاب بزرگ است. بسیاری از شخصیت های باور نکردنی جمعیت جونز را وفاداری ویرجینیا شهرستان و بحث من در این کتاب در کلاس باور نکردنی بود. وقتی که با توجه به \"رمان بزرگ آمریکایی\"، جهان شناخته شده باید بخشی از این بحث باشد. \"کریس آرنوف از بهترین کتابهایی که در دسامبر خوانده ایم: http: //bookriot.com/2015/12/23/riot-r ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دنیای آشنا


 کتاب خوشه های خشم
 کتاب جاده
 کتاب جوخه زمان
 کتاب هدیه هومبولت
 کتاب پیرمرد و دریا
 کتاب دختر آقای خوشبین