کتاب هدیه هومبولت

اثر سال بلو از انتشارات ققنوس - مترجم: سهیل سمی-جایزه پولیتزر

‏«هدیه‌ی هومبولت» نمایشگر تعارض میان هنر واقعی و هنر هالیوودی است. سرگذشت تراژیک مردی است که می‌خواهد در کشاکش تعارض این دو قطب، فردیت خود را حفظ کند و به وادی ابتذال و قشری‌گری سقوط نکند، غافل از این‌که حفظ فردیت در عالم ما، فرجامی اسفناک دارد.‏


خرید کتاب هدیه هومبولت
جستجوی کتاب هدیه هومبولت در گودریدز

معرفی کتاب هدیه هومبولت از نگاه کاربران
من تقریبا از این کتاب خوشم اومد چون آنقدر مزاحم بودم و در هیچ بخشی از آن، از جمله هر شخصیت، هیچ لذتی یا علاقه ای یافتم، اما برای برادرم آن را به پایان رساندم. من حدس می زنم که من خوشحالم که انجام دادم، به طوری که می توانم آن را به لیست من اضافه کنم و یک بررسی انجام دهم که می دانستم که تمام کتاب را خوانده ام و هیچ چیز را در نیمه آخر از دست ندهم که نظر من را تغییر دهد. من چیزی نفهمیدم و گاهی اوقات اشتباه گرفتم. این کتاب فقط برای من نبود.

مشاهده لینک اصلی
یک نویسنده کم عمق. او برای یک جهان که هیچوقت نبوده و میخواهد برای راههایی که وجود دارد، آرزومند باشد. داستان به اندازه کافی مناسب است، اما نویسنده واقعا کتاب را به طور فلسفی از طبیعت زندگی نوشت و به ارائه دیدگاه های فلسفی در مورد ماهیت مرگ و میر و رد اسطوره سیزیف. این جایی است که او با ناکامی مواجه می شود یک نویسنده خوب باید بتواند شما را با عقل خود خیره کند، در حالی که شما را با عصبانیت خود آشفته می کند. این نویسنده (یا شخصیتهای او) به طور باورنکردنی در پایه فلسفی آنها تظاهر به وجود دارد. آنها هگل و پديدارشناسي خود را مکررا مي گويند اما مطمئنا هرگز آن را نمي خوانند و واقعا نمي فهمند افلاطون، ارسطو، اسپينوزا، نيچه، ... يا هر متفکر ديگري که به طور نامحدود نامي را از داستان خارج کرده اند. بله، آرنولد توین بی امروز به طور کامل فراموش شده است؛ زیرا فرایند مسیحی طلولی به تاریخ، احمقانه است و تنها شبه روشنفکران از سال 1976 می فهمید که ارزش خواندن دارد یا باید در قفسه اش داشته باشد. من نمی توانستم کمک کنم، اما دو کتاب را در حالی که گوش می کردم فکر می کردم این داستان. بسته شدن ذهن آمریکایی توسط آلن بلوم، یکی از بدترین کتاب هایی که تاکنون نوشته شده است. هر دو کتاب شکوفه و بلوز، تحقیر خود را برای چیزهایی که امروزه (حداقل زمانی که آنها نوشته شده بود) و چگونگی چیزهایی که باید در دنیای شگفت انگیز فانتزی خود داشته باشند، شامل بسیاری از مراجع به متفکران بزرگ است، اما هرگز فراتر از چیزهای مورد استفاده بهتر است در داخل بسته های خود را برای پیشرفت ذهن. سپس Bellow به یاد می آورد که کتاب را به جلو نوشته بود. چقدر مناسب است کتاب دیگر، @ Gravitys Rainbow @، یک کتاب معاصر به این موضوع است. Pynchon، نویسنده، قادر به درک نکات خوب مدارس مختلف از اندیشه (من هرگز توضیحات بهتر برای حافظه کمتر تابع توزیع احتمالی را بخوانید، و Pynchon ریاضیدان نیست، اما می دانست چگونه بافت موضوعات داستان را به یک منسجم به عنوان یک فرش فارسی) و آنها را یکپارچه ساخته و آنها را با هم در زیر یک عنوان قرار دهید، چیزی که کمپانی فقط خود را مجبور به انجام آن نمی کند، زیرا او واقعا نمی داند چه چیزی در پشت تفکر نویسندگان و کتاب های او به نظر می رسد به نام کاهش (به جز والت ویتمن، او او را به درستی استفاده کرد). من از داستان متنفرم من از رویکرد کم عمق به سوالات مادری متنفر بودم. من از اشتیاق برای چیزهایی که مورد استفاده قرار می گرفت، نفرت داشتم، اما هرگز. من از ذهن محافظهکار متنفر هستم نویسنده متذکر شد. من معتقدم که نویسنده این کتاب برنده جایزه است. من فقط می توانم حدس بزنم که قضات که فکر می کنند که تجلیل از دانشجوی سال اول کالج که تنها با خواندن خلاصه ای از سوی دیگران در مورد نوشته های بزرگ، آنها را خیره کرد، زیرا آنها هرگز وقت خود را صرف خواندن متفکران بزرگ نمی کردند.

مشاهده لینک اصلی
@ ... دو قبر وجود دارد left.You نمی خواهید می خواهید برای خرید من، آیا شما؟ من نمی خواهم دروغ بگویم. من دارم خودم را مجسم میکنم من نیاز به عمل دارم به جای اتمسفر به فضا می روم به من در گزارش های آب و هوا نگاه کنید.علاوه بر این من متقاعد شدم که هیچ چیز در جهان مادی برای خواسته های ظریف و درک افراد وجود ندارد. من برای نوشتن یک بررسی کامل، اما زمان زیادی برای نوشتن داشتم خوب، این فقط یک کتاب در مورد یک نویسنده است که از فرهنگ می ترسد و هنرمندان مرده است، او را با اشخاص غریبه احاطه کرده است، برای دانشگاه ها و دنیای انتشارات او را ناکام گذاشته است، او دیگر در جوایز ادبی خود دلسرد نمی شود، او مسائل را با او همسر سابق او در دهه 1970 در شیکاگو زندگی می کرد، زمانی که شهرها خطرناک بودند و پرواز سفید به طور کامل انجام می شد، امروزه بسیاری از سایت ها در حال تبدیل شدن به مراکز فرهنگی هستند، لفت ها و استودیوهای هنری با افزایش اجاره بهای بیشتری را به همراه فرزندان پرواز سفید انتخاب می کنند باقی ماندن در شهر پس از کالج و زندگی بوهمی زندگی می کنند، مشکل است بسیاری از آنها نمی دانند ادبیات و یا فرهنگ های بزرگ اگر آنها را بر روی نام تجاری پر جنب و جوش برهنه کمی آنها، آنها در عین حال theyre بسیار سادست به هرگز واقعی، fuckm، Bellow هرگز حضور هرچند که آنها می توانند کتاب های خود را بخوانند، آنها می توانند رمان های هیتسفورنسیتی را به صورت شیت وOn the Road @ recycled lit داشته باشند.

مشاهده لینک اصلی
من از نیمه اول این کتاب لذت بردم. سپس آن را کند کرد. و سپس آن را به عنوان یک داستان متفاوت احساس کرد: چند صد صفحه از هر چیز، مسائل بارها و بارها توسط راوی نیش خورده مورد بحث (ظاهر دیافراگم خارج از توشه زنان، به عنوان مثال) و سپس در نهایت ما با درمان توضیح عنوان ویرایش دقیق تر کمک می کرد، و ما واقعا نیاز به خطوط مانند، @ در لغت نامه خصوصی من او کمی عصبانی من نارنگی @ بود؟ بسیاری از منابع فکری، و در این مورد، من فقط تصور می کردم که راوی به معنای @ she @ به نوعی متفاوت بود. بهترین کاری که من دوست داشتم، عکسی بود که روی جلد کتاب کاغذی پنگوئن، نسخه سال 1996 بود. بله، این راوی، اعتماد به نفس، مرد شصت مرد قوی از یک خیابان عبور می کند تا شاید بیش از یک بار دیگر شروع شود. اما زمانی که پوشش را بهتر از رمان دوست دارید، خوب، این چیز خوبی نیست. اگر کسی از من درباره آن سوال کند، Id می گوید، @ این فقط درست بود، دلیل این بود. اما من فکر می کنم یکی دیگر از رمان زیر را امتحان کنید.

مشاهده لینک اصلی
این کشور به شاعران مرده خود افتخار می کند. رضایت فوق العاده ای را در شهادت شاعران نشان می دهد که ایالات متحده آمریکا بیش از حد دشوار است، بیش از حد بزرگ، بیش از حد، بسیار ناهموار است، واقعیت آمریکایی غلبه بر آن است. و شاعر یک چیز مدرسه ای است، یک موضوع دامن، یک چیز کلیسا. ضعف قدرت های معنوی در کودکی، جنون، مستی و ناامیدی از این شهیدان ثابت شده است. Orpheus سنگ ها و درختان را جایگزین کرد. اما شاعر نمی تواند یک هیسترکتومی را انجام دهد یا یک وسیله نقلیه خارج از منظومه شمسی قرار دهد. معجزه و قدرت دیگر به او تعلق ندارد. پس شاعران دوست هستند، اما دوست داشتند چون آنها فقط می توانند آن را اینجا بسازند. آنها وجود دارند تا عجیب و غریب غم انگیز ناخوشایند را روشن کنند و توهین گرایی کسانی را که می گویند، توجیه می کنند. اگر من چنین فاسد، بی رحم، خزنده، دزدی و گرگ نبودم، نمی توانستم از این طریق نیز استفاده کنم. . @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هدیه هومبولت


 کتاب گل آفتابگردان
 کتاب دفترچه خاطرات سنگی
 کتاب عاشقانه تاریک عمیق
 کتاب منظری به جهان
 کتاب آلیو کیتریج
 کتاب هدیه هومبولت