کتاب پسر سرپرست یتیم خانه

اثر آدام جانسون از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-جایزه پولیتزر

Pak Jun Do پسر خالی از سکنه یک مادر از دست رفته است - یک خواننده "به سرقت رفته" به پیونگ یانگ - و یک پدر با نفوذ که Long Tomorrows را اجرا می کند، یک اردوگاه کار برای یتیمان است. در آنجا پسر اولین طعم قدرت خود را به دست می آورد، انتخاب یتیم هایی که برای اولین بار غذا می خورند و برای کار دستی تحویل داده می شود. Jun Do به خاطر وفاداری و غرور مشتاقش شناخته شده است، جون آیا به مقام های برتر در دولت می آید، در صفوف افزایش می یابد و در جاده هایی که از آن هیچ بازگشتی به دست نمی آید، شروع می شود. با توجه به خود "شهروند فروتن بزرگترین ملت در جهان"، Jun آیا تبدیل به یک آدم ربایی حرفه ای می شود که باید به قوانین تغییر، خشونت های خودسرانه و خواسته های فرماندهان کره ای خود در جهت زنده ماندن حرکت کند. به رغم محدودیت مطلق آنچه که هر انسان می تواند تحمل کند، او به شدت از نقش خیانتکار رقیب به کیم جونگ ایل در تلاش برای نجات زنش که او را دوست دارد، سونی ماه، یک بازیگر افسانه ای است.


خرید کتاب پسر سرپرست یتیم خانه
جستجوی کتاب پسر سرپرست یتیم خانه در گودریدز

معرفی کتاب پسر سرپرست یتیم خانه از نگاه کاربران
این ویجت مفید به من می گوید که Ive 27٪ را خوانده است. من فکر می کنم من به آقای جانسون فرصت شایستگی داده ام، بنابراین من در برخورداری از این مسئله هیچ مشکلی ندارم. من کافی هستم تا از مرگ و میر خودم آگاه باشم کتاب های خوانده نشده من که قبلا داشتم احتمالا من را ادامه می دهند تا زمانی که Grim Reaper از این طریق عبور می کند (که مانع از اضافه کردن به آنها نمی شود، می دانید، او ممکن است برای مدت کوتاهی بیاید، من قطعا او را دعوت نمی کنم، به او). تقریبا 600 صفحه، تعهدی است که من آن را ارزشمندی را احساس می کنم، اما در اینجا، نه، نه، نه، از شما متشکرم. خرید شگفت انگیز در میدان ترافالگار Waterstones، تحت تاثیر برچسب پلیتزر. کدام باعث تعجب من شد، بنابراین چک کردم معیارهایی برای رمان برنده جایزه پولیتزر چیست؟ با توجه به http://www.pulitzer.org/administration این جایزه به دلیل داستان دلخواه توسط نویسنده آمریکایی، ترجیحا با زندگی آمریکایی برخورد می شود. @ Hmm. متمایز خوب، من هیچ نظری ندارم که این رمان خود را متمایز می کند. نه به وسیله شعر آن، پروس به ما اجازه می دهد که ساده صحبت کنیم. نه از طریق تکنیک روایت نوآورانه و اصلی آن، ما یک داستان خطی قدیمی که توسط یک راوی شخص ثالث، یک Bildungsroman نسبتا آشکار گفته شده است. نه به واسطه ی ظرافت و جذابیت آن، همانطور که می گویم، من به کمک امداد رسانی می روم و جونگ را به سرنوشت خود می رسانم، من مراقبت نمی کنم. اوه، چیزهای زیادی اتفاق می افتد بیشتر از آن شیطانی است و من فکر می کنم میتونم ببینم کجا اینجا هستیم کمونیسم - بد دموکراسی لیبرال غرب - خوب. از آنجایی که کمونیسم در اروپا یک مرگ طبیعی داشت، و فوکویاما پایان تاریخ را اعلام کرد، فکر می کرد این پیامی بود که ما واقعا به آن نیازی نداریم. با این حال نمیتوانم با آن برخورد کنم.

مشاهده لینک اصلی
آدام جانسون با قدرت در مورد فرهنگ و تمدن ناشناخته شمال کره می نویسد. تبلیغات کیم جونگ ایل از طریق نیروی انسانی، افراد را کنترل می کند و به همین ترتیب، هویتشان از ذهنشان فشرده می شود و جایگزین آنها با زندگی و چشم انداز حمایت شده از سوی دولت است. زندگی یک کره شمالی پیگیری شادی یا خودآموزی نیست. این تنها برای زنده ماندن است، مانند یک حشره یا یک جوندگان. برای زندگی کردن، باید تبدیل به یک پوسته شود، ناسیونالیست وفادار به وضوح وفادار است. آنچه که جانسون در رمان ابتدایی خود به خوبی می فهمد، درگیری ها، درگیری ها و فراز و فرودهای بین خود است که نابود شده است و ساختار اجتماعی که خود را جایگزین می کند. هر کلمه ای که می گوئید وزن می شود و می تواند به عنوان خرابکاری پیچیده شود. شما از طریق بلندگوهای متصل به خانه خود، گزارش های تبلیغاتی روزانه خود را تحت پوشش قرار می دهید. مردم از گهواره به قبر آسیب می رسانند، و افکار فردی شما تهدیدی برای امنیت و ایمنی شما است. شما مطرح می شوید که یک موضوع کامل از دولت است و پوست های تروما را که روزانه ایجاد می شود، پوشانید. جو آیا آیا بازمانده قحطی و رها شدن است؟ پدرش یک یتیم خانه را زد و انتظار میرود که Jun Do در سالهای ابتدایی مجبور به جعل یتیمان شود. قدرت، استعدادها و استقامت او به همراه یک مسیر حماسی است. از دریاهای آزاد و ماجراهای جاسوسی در یک کشتی ماهیگیری، جایی که او اولین نفس رابطه پدر و پسر خود را انتخاب می کند، به محرومیت و شکنجه معادن زندان، به راهروهای فاسد قدرت، که در آن مهارت خود را جعل هویت تبدیل به شمشیر خود و سپر امن، Jun Dos زندگی به معنای واقعی کلمه morphs به یک افسانه ای. او یاد می گیرد که به تنهایی عمل کند و با دل های دیگران ارتباط برقرار کند. امروز، فردا ... روزی چیزی نیست. یک روز فقط یک بازی است که پس از ده هزار مسابقه قبل از آن از بین رفته است، می گوید: بازیگر غم انگیز، زیبایی زخمی، Sun Moon که شخصیت هنری را به وجود آورد و زمانی که قلب همه شهروندان را گرفت، از جمله شوهرش، تحولات فرمانده گ. جون دس، داخلی و خارجی، او را به طور مستقیم به مخازن Commander Ga، Sun Moon وDear Leader @ خود هدایت می کند. این رمان پست مدرن از طریق نظریه های خیره کننده، بین کنترل کننده ها و موضوعات یک جامعه خائن و خواسته داخلی فرد. زمینه تاریخی معتبر، پیچیده، لایه ای و دقیق است. فصل ها بین Jun Do و یک بازجو بی نام، که پیشرفت را به جبهه اپرا، متناوب می کند. این نوع رمان نیست که بلافاصله شما را جذب کند ابهامات زیادی وجود دارد و حوادثی که به تدریج ایجاد می شود، سنگ به وسیله سنگ، یک داستان انفجاری ایجاد می کند که از طریق قحطی یک واقعیت خام، به یک افسانه دوطبعی خونریزی می شود و به اتاق های قلب منحرف تبدیل می شود.

مشاهده لینک اصلی
من با پایان دادن به این کتاب به سرعت درگیر شدم. این نبود زیرا من دوست داشتم آن را بخوانم اما به خاطر آنکه احساس کردم که من در دنیای مجذوب غرق شدم احساس بیمار شدم. این داستان صحنه هایی را بر روی مغز من قرار داد که در رویاهای دوباره ظاهر شد. فقط کتابهای بزرگ این قدرت را دارند. نویسنده من چشمان من را به فرهنگ کره شمالی با روایت تخیلی بر اساس تحقیقات واقعی باز کرد. در سراسر داستان، بلندگو برای انتشار تبلیغات در خانه های کره ای استفاده شد. کیم جونگ ایل، رهبر اخوان المسلمین، در مورد شکنجه شهروندانش در قحطی سخت خود، هیچوقت نگرانی نداشت. در حالی که مردمش گرسنگی می کردند، پول را به برنامه های هسته ای پمپ می کرد. او افراد منتخب را تروریست های بیکار معرفی کرد. او لوبوتومی ها را با استفاده از ناخن ها انجام می دهد که چشم را برای دسترسی به مغز پراکنده می کنند. این نوع نقل قول برای من مطابقت دارد: @ Stories are actual. اگر یک کشاورز به عنوان یک هنرمند موسیقی توسط دولت اعلام شود، هر کس بهتر است شروع به خواندن او مشتی کند. و مخفیانه، حتما عاقلانه شروع به تمرین پیانو کنید. برای ما، داستان مهم تر از شخص است. اگر یک مرد و داستان او در تعارض باشند، این مردی است که باید تغییر کند. زمان هایی بود که داستان با طنز وحشی، به ویژه برخی از واکنش های کره شمالی به فرهنگ آمریکا در طول سفر به تگزاس، پر شده بود. زمانی بود که من برای عشق می جنگیدم و در عین حال دیوانه می شدم. زمان هایی بود که من با تغییرات روایت از دست دادم. (در تمام صداقت، چندین بار). نماد شگفت انگیزی وجود داشت که سرم را به هم ریخت. اما آدم جانسون می تواند بنویسد. او دنیایی را ایجاد می کند و سپس شما را به آن می برد. او عباراتی را نقل کرد که باعث شد من از این صفحه به دور از حیرت نگاه کنم. من فکر کردم که این داستان در زمان های گوناگون کمی کمرنگ شده است. من فکر می کنم که می توان آن را بدون از بین بردن پانچ خود، کاهش داد. یکی از متخصصان حیوان خانگی من، متخصصانی هستند که کتاب ها را دوست ندارند زیرا آنها افسرده هستند. آنها کتاب هایی را پیشنهاد می دهند که خوانندگان را ناراحت می کنند. برای من، برخی از بهترین کتاب ها شما را ناراحت کننده ترین می کند. این یک کتاب سنتی نیست، بلکه داستان عجیب و غریبی است که شما از آن لذت می برید یا از آن متنفرید.

مشاهده لینک اصلی
مدت زمان زیادی برای خواندن این کتاب منتظر بودم، آن را برای یک روز بارانی ذخیره کردم و در همان زمان هم هیجان زده و هم مضطرب بودم که چگونه احساس خواندن آن را می کردم. من عاشق آن هستم، آدام جانستون فوق العاده خوب می نویسد و می بینم که چرا او به شدت مورد احترام و احترام است. بسیاری در مورد ترسناکی که در این کتاب شرح داده شده است، نوشته شده اند، اما آنقدر عجیب و غریب قانع کننده است و آنچه در داخل این داستان من را جذب کرد، بیشتر شبیه طنز و پریستگی های صحنه های او است و البته شخصیت های بی نظیر نقاشی شده. من نمی توانم باور کنم که این کار \"داستان غیر واقعی\" بود و بعضی از شرایطی که در اینجا از فقر، یتیم یا بی خانمان توضیح داده شده است صادق است و فساد مشخص نیست به شمال در واقع کره، در سراسر جهان است. من کلاه خود را به یک نویسنده که نمی ترسم به قلم کاغذ و ایجاد چنین داستان عظیمی در اطراف چنین جنایات، من برای یکی حتی می ترسم در اینجا برای استفاده از نام رهبران عزیز! این یک کتاب برای همه نیست، پیچیده در آن است که در زمانه پریدن در اطراف جدول زمانی و من آرزو می کنم که من تا به حال فرصتی برای خواندن آن را در یک نشسته بود به عنوان من فکر می کنم تاثیر بیشتر بوده است. 5 ستاره در هر مورد.

مشاهده لینک اصلی
عقبی هفت سال investigaçà £ OE یک سفر â € à œorganizadaâ € کره شمالی آدام جانسون آمریکایی (ب. 1967) می نویسد â € œVida Roubadaâ € در â € œThe اصلی یتیم ها Mastera است سونا € (2012 ) و دریافت PRA © میلیون پولیتزر در سال 2013 برای رمان £ Ficçà دیگه â € œVida Roubadaâ €، با زیرنویس در ediçà £ پرتغالی، â € œUma حماسه عشق، Esperançae £ Redençà در PAAS بیشتر بستن Mundoâ €، está به دو بخش تقسیم: قسمت اول â € \"زندگینامه ژوئن آیا و بخش دوم â €\" ConfissÃμes فرمانده گالیم (یک سال بعد) .Jun از à © یکی â € £ OA œÃ³rfà €، که دارای یک خواننده زن است، که برای زیبا بودن \"ناخوشایند\" به پیونگ یانگ بود و در نهایت هرگز نمی دانست؛ و پدرش، یک ظالم بی رحمانه و مربی، یک مرد بدون contemplaçÃμes در £ aplicaçà از مجازات phasic، à © â € £ œGuardià از à \"£ RFA اوسا € در یتیم خانه â € œLongos فردا £ SA €، که â € € œnovosâ نام از لیست 114 شهدای بزرگ Revolucionários.Na قسمت ژوئن از à © مدل شهروند £ â € \"um £ شهروند فروتن از بزرگترین naç داده شد £ جهان یک @ - که ادغام ساختار خود راضی، سنگ زنی و مرموز، تبدیل شدن به یک رپتور حرفه ای، اجرا می شود که در آب روشن یخی و یا در تونل های تاریک، روز یا شب، در نزدیکی سواحل £ جاپا ای کره جنوبی، ربودن مردان بی گناه و زنان و یا € € œcelebridadesâ cobiçadas و تعیین شده در هوی و هوس از نخبگان کره شمالی یا próprio دیکتاتور کیم جونگ Il.Kim جونگ ایل - نقاشی دیواری در PyongyangUm هیجان انگیز هیجان انگیز، با حساب دلخراش ، در مورد خشونت های داوطلبانه و خشونت آمیز، در یک شرایط پیچیده دستورالعمل های مجددی توسط فرماندهان خود و غریزه زنده ماندن Jun Do انجام شده است. در قسمت می آید یک بازجو â € œanónimoâ €، که کامپایل شرح حال از زندانیان، استخراج confissÃμes در interrogatórios violentÃssimos؛ با ژوئن آیا و Ga فرمانده، تبادل هویت و â € œmarido از substituiçà £ OA € با بازیگر معروف خورشید ماه، انت © مورد علاقه رهبر عزیز rprete در یک رابطه پیچیده، هر دو خنده دار و dramático ، که در آن مسئولیت و اخلاق بی اهمیت است. ساختار â € œVida Roubadaâ € à © پیچیده، بی ربط، گاهی اوقات سخت به دنبال یک روایت است که می رود پریدن از یک راوی به دیگری، از یک زمان به یکی دیگر از perÃodo، سبک نگارش خود را به دیگری بدون هیچ explicaç اما بدون تاثیر بر ریتم و یا درک طرح، حفظ تعادل و احساسات در یک زمینه تخیلی و ترسناک. â € œVida Roubadaâ € literária یک کشف واقعی، اوج رمان à © و هیجان انگیز، قاب های دیکتاتوری شوم از کره شمالی، رسما جمهوری محبوب Democrática کره، یک تریلر enigmático با شخصیت بود ficç کیم جان ایل، رهبر واقعی عزیز (که در سال 2011 درگذشته)؛ به طور همزمان، یک داستان از عشق، بی گناه و انار ¢ معناشناسی، پرتره شگفت انگیز از یک PAAS تحت سلطه گرسنگی، £ corrupçà توسط استبداد، ظلم و ستم، برای تبلیغات â € \"â € œCIDADÃOS، خود را جمع آوری در پشت altifalantesâ € خود را | â € یا â € € œCIDADÃOSâ، را notÃciasâ خوب € | â € - توسط sádicos، هوی و هوس ضربه و سرکوبگر نخبگان حاکم، اما جایی که آنها توسعه relaçÃμes genuÃnas از عشق و قربانی، تاریخ از sobrevivência و رفاقت در گزارش تند و تلخ و credÃvel، که بین سودا و sátira.Imagem از ماهواره © آرشیو (سپتامبر 2012) در نوسان ناسا در کره شمالی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پسر سرپرست یتیم خانه


 کتاب سهره ی طلایی
 کتاب شکوفه های ارغوان و شراب نیمروز
 کتاب شکوفه های ارغوان و شراب نیمروز
 کتاب کشتن مرغ مینا
 کتاب هدیه هومبولت
 کتاب راه آهن زیرزمینی