کتاب کشتن مرغ مینا

اثر هارپر لی از انتشارات امیرکبیر - مترجم: فخرالدین میر رمضانی-جایزه پولیتزر

اسکات و جیم خواهر برادر کوچکی هستند که مادرشان سال ها قبل مرده و با پدرشان اتیکاش در شهر کوچکی زندگی می کنند . پدر آنها وکیل شهر است مردی که اعتقادات و نقطه نظرهای خاص خودش را دارد برای انسانیت و عقاید هر شخص احترام زیادی قائل است و سعی می کند فرزندانش را به معنای واقعی انسان بار بیاورد . در آن زمان او مشغول دادگاهی است که مربوط به یک سیاه پوست است قرار است تام سیاه پوست به جرم تجاوز به دختری سفید محاکمه شود در حالی که معلوم است تام ان کار را نکرده و آتیکوس می خواهد از او دفاع کند مردم بر علیه آتیکوس هستند و او به عنوان یک پدر می خواهد فرزندانش در چنین شرایط دشواری درست رفتار کنند .


خرید کتاب کشتن مرغ مینا
جستجوی کتاب کشتن مرغ مینا در گودریدز

معرفی کتاب کشتن مرغ مینا از نگاه کاربران
خرید این کتاب اینجا در آمازون یا خرید این کتاب اینجا در BookDepository با رایگان در سراسر جهان اتصال\n4 از 5 ستاره (لطفا امتیاز سیستم من را در زیر بخوانید). اگر می دانستم که بعد از تجربه خواندن من به عنوان یک فرد تغییر می شود، من این گنجینه رمان را خیلی زودتر از این گرفتم. من قسم می خورم که این تنها زمانی است که من با یک پایان فوق العاده ناراضی می توانم خوب باشم. با تشکر از Harper Lee برای این هدیه شگفت انگیز از ادبیات. بنابراین نزدیک به رمان کامل است. سیستم رتبه بندی من: (من از نیم ستاره استفاده می کنم.) 5 - از 5 ستاره استفاده نمی کنم. نه به این دلیل که یک کتاب ممکن است ارزشمند باشد، بلکه به این دلیل که یک کتاب کامل نیست. 4- من آن را دوست داشتم! در آنجا ضعفهای فراوانی وجود داشت، و من هیچ مشکلی با آن نداشتم. (امتیاز 4 ستاره بالاترین رتبه ای است که من تا به حال یک کتاب داده ام.) 3 - من از کتاب لذت بردم، اما نقص هایی وجود داشت که از من لذت می برد. 2 - کتاب را تمام کردم، اما برای من خیلی ناراحت کننده بود لذت بردن از آن 1 - من نمی توانم کتاب را تمام کنم، و من احتمالا آن را تمام نکرده ام ....

مشاهده لینک اصلی
کلاسیک هایی مانند Killing the Mockingbird را سخت به نظر می رسانید، چه کارهایی برای هارپر لی انجام می دهید؟ منظورم این است که او در رمان خود رفته است و کتابهایتان را در اینترنت میپندارید. با چه حق و چه بدی در کار او چه میگویید؟ و بیشتر زمانی که آن یک کتاب بی عیب و نقص است (من چهار را داده ام زیرا احساس کرده ام کتابی است که من مجبور نیستم مجددا بخوانم بعد از آن، زیرا آن را حساس است). این یک رمان از شخصیت هایی است که از چشم Scoutt، یک دختر که با دوران کودکی من ارتباط برقرار کرده است، گفت: (من هم از مدارس متنفر بودم، آرام، همه چیز اتفاق می افتد، من احساس می کنم قوی)، با شخصیت هایی که قلب را در روستایی که توسط دست خداوند در عمیق آمریکا باقی مانده است لمس می کنید. شما باید بسیار با استعداد باشید تا چنین چیزهای خام را بگوئید، در مورد چنین بی عدالتی صحبت کنید و چشمان بیگناه را که شاهد آنها هستند، پاک کنید. بها چه جهنمی من قصد دارم 5.

مشاهده لینک اصلی
در ادامه مروری من نوشت آوریل 1. من دارم میرم از برای مشاهده آن در نور های مختلف آمده است، و در حال حاضر باور آن یکی از بهترین کتاب تا کنون written.April 1Its خنده دار که چگونه همه چیز می توانید تغییر دهید. من به یاد آوردن واقعا دوست داشتن این کتاب اولین بار که من آن را در حدود درجه 8 را بخوانید. شاید فقط باید به اندازه کافی تنها به سمت چپ حرکت کنم. این خاطره خوشایند جوانان من بود. چرا همه چیز را با برداشتن آن به عنوان روشن ترین (بعضی ممکن است زردآلو) بالغ شود؟ من احتمالا نمیتوانم کتاب مورد علاقه ام را از درجه چهارم، The Secret Weapon نیز ببینم. این درام شدید یک benchwarmer چسب انگشتی در در پایان از این بازی بزرگ به گرفتن زمین نشستن کامل هواپیما برنده ممکن است به نظر می رسد کم عمق و ساختگی به me.I فعلی به نام تحقق شنا من برابر جزر و مد در اینجا، اما چگونه بسیاری از شما این بازخوانی اند شاهکار متعلق به سال های بالغتری است؟ با توجه به این دیدگاه، من نمیتوانم تنها کسی باشم که Scout را به عنوان آرزوی آرزوی کامل Harper Lee ببینم. خواندن از دوران کودکی، شجاع به عنوان هر پسر، ذاتا منصفانه، یک روح نجیب به خوبی فراتر از سال های او ... Cmon، هارپر؛ شما باید برخی از نقص ها را به عهده خودتان بگذارید. در حال حاضر، جیم، در مقایسه، دویلارد دوتایی بود. همانطور که نوشته شده، او لزوما رفتن به رشد کند تا مرد فاسد در یک فیلم طول عمر، اما روشن است که خانم لی مراقبت زیادی برای این بچه با آلت تناسلی مرد ندیده. و دیل؟ چگونه می توانیم نه از او به عنوان آینده ترومن کاپوتی، چربی و تحت تاثیر قرار؟ مشکل واقعی من با این کتاب فکر می کنم، هر چند، که چشم بندهای من خاموش هستند، کمال خالص آتیکوس است. پیشرفت او هیچ مرزی ندارد. شما می خواهید به من بگویید که یک وکیل قادر به همدلی و یکپارچگی است؟!؟ و اگر پیچیدگی زمینه باشد، ممکن است بپرسید. آیا این پسر جنوبی، کاملا واقع گرایانه است، اگر شما بخواهید در برابر خود، Doppelcracker خود، یک بازی مخرب را انجام دهید؟ حتی هک های مدرن امروز می دانند که این اختلافات زیادی را شامل می شود. واضح است که آتتیک یک مومیایی برای تحمل گناه سفید برای یک نژاد پرخاشگرانه است، اما من تعجب می کنم که آیا این به تنهایی واجد شرایط برای امپراتور است. از قضا، افرادی که خوشحال به تحسین شجاعت آتیکوس در ایستاده در برابر احساسات مردمی به احتمال زیاد من برای انجام same.Whenever شما را به یک دیدگاه افراطی (و من می دانم من؛ حتی هجوم اپرا، برای chrissake) تنبیه نمایش داده شده، شما را به تعجب می کنم که این چه چیزی در مورد شما بیشتر می گوید بیش از اینکه در مورد کار مورد بررسی است. شاید این روزها در 31 مارس یا 2 آوریل بود، احساس متفاوت کردم، اما امروز احساس نیاز عجیب به قایق Goodreads را شنیدم. آیا کسی از بین رفت؟ مبارک AFD!

مشاهده لینک اصلی
رید در اوت 2016 با دوستان من TKAM خدمه را خوانده است! در ابتدا باید به افرادی که من برای این BR برده ام عذرخواهی کنم. من شب گذشته علامت نیمه راه را دیدم و از آنجا نمیتوانستم این کار را بکنم. خوب، پس من حدود پنجاه صفحه را باقی گذاشتم چون چشم هایم حدود ساعت 11 بعد از ظهر خسته شدند اما بعد از آن گربه من را در ساعت 3:30 صبح بیدار کرد و از آنجایی که من بیدار شدم متوجه شدم که چرا من خودم را به خواب نمی خوانم؟ آن چیزی که آتیوس می تواند انجام دهد: به طور خلاصه، هیچ راهی در جهان وجود ندارد. من انتظار دارم 10 سال دیگر را صبر کنم تا دوباره این را دوباره بخوانم. من نیز خوشحالم که همه ما موافقت کردیم که آن را در ماه اوت بخوانیم. تابستان زمان عالی برای این کتاب است. بین ناخودآگاه، جیم و دیل که در اطرافش رخ می دهد، باعث بروز هرج و مرج و تحریم آتیسوس می شود، به نظر می رسد مهمترین مواردی که همیشه در تابستان اتفاق می افتد، حتی اگر این کتاب چندین سال طول بکشد. خیلی متمایز است و گفتوگو به طور کلی چنین قدرتی را برای آن داشت؛ آیا احساس نمی کنید که بیشتر از یک کشش برای فکر کردن صدا ID درست مانند او اگر Id در آلاباما به جای اوهایو متولد شد. من عاشق راه Atticus چیزها را توضیح می دهد به طوری که او می تواند بدون لزوما @ آن را فهمید @ - چیزها هرگز احساس غرق شدن در پایین زمانی که Atticus مذاکرات. من فکر می کنم اگر یک نفر از این کتاب ها و به ویژه آمریکایی ها وجود داشته باشد قطعا نیاز به خواندن و یادآوری (به جز همه چیز) اظهارنظرهای بسته آتیکوس را به هیأت منصفه اعلام خواهد کرد. هنگام خواندن این کتاب سه بار جداگانه گریه کردم و آن سخنرانی یکی از آنها بود. کاملا خیره کننده است و شخصیت ها! هر شخصیتی در این کتاب احساس واقعی است. کاپورنیا، تام و هلن رابینسون، کلینیک هک، لینک Deas، دلفوس ریموند (یکی از مورد علاقه من)، خانم مودی (چگونه او را دوست ندارید)، خانم استفانی، عمه الکساندرا، عمو جک، Cunninghams، Ewells، Radleys ... وای. هارپر لی در این کتاب واقعا شهر کوچک شهر را اسیر کرده است. آن را یک کلاسیک برای یک دلیل، و من دعا می کنم هر کس آن را در برخی از نقطه در زندگی خود، حتی اگر آن را فقط یک بار آن را بخواند. من آن را بهترین کلاسیک نمیدانم (کاملا)، اما اگر هنوز وجود داشته باشد، لطفا این کتاب را بخوانید. همچنین، صمیمانه متشکریم که من از اینکه چگونه این بازنگری را نادیده گرفتم، احساسات زیادی نسبت به این کتاب دارم که سخت تلاش برای گرفتن آن است همه چیز فقط به همان شیوه ای که من می خواهم. من انجام می دهم و نمی خواهم یک مقاله بنویسم؛) ----- 19Feb16 استراحت در آرامش، هارپر لی - نماد آمریکایی .-----

مشاهده لینک اصلی
خوشبختانه در نهایت یک رمان کلاسیک خواندیم. شما از شمع خود جدا شده اید، آن را بخوانید و آن را انجام داده اید و اکنون به صف بسیاری از میلیون ها نفر در سراسر جهان که از آن لذت برده اید، در نظر گرفته اید و شاید تحت تاثیر قرار گرفته یا با عمل بسیار خواندن از چنین کار کارشناسی ادبیات قرن بیستم بهبود یافته است. این نوع کتاب با یک پاداش رایگان اضافه شده از حس موفقیت است. برای کشتن یک Mockingbird یکی از آن کتاب ها است که بخشی از فرهنگ ادبی مدرن برای دلائل خوب است؛ تمثال و سبک آن جدا از هم. با این وجود طولانی شد تا آن را انتخاب کنم و من هیچ اتهامی به این دلیل ندارم. سالها صرف آن شده ام. من در مدرسه آن را مطالعه نکردم من آن را برای A-Level English خواندم. من آن را در دانشگاه خواندم. من به اندازه ی نگاه به پوشش کتاب در نوجوانان یا بیست سالگی نگاه نکردم. من فیلم را ندیدم هری پاتر و یا سری گرگ و میش در حال خواندن آن نیستند. اما به طرزي كه داستان هنوز ادامه داشت. من ميدانستم كه طرح پايه بدون آنكه يك خط را بخواند. به نظر می رسد آنقدر خوب است که نمی توان از طریق چاپ و کاغذ آن را محاصره یا محدود کرد و به نوعی آن را در یک زمان کمی به ذهنش می ریزد و حتی بیشترین فرد ناخواسته متوجه خواهد شد که حداقل برخی قطعه یا بخشی از آن را جذب کرده اند این کتاب با نوعی اسموز فرهنگی آغازین. پدیده کنجکاو. بنابراین Scout و Gem، من قبل از اینکه صفحه اول و Atticus Finch را عوض کردم، قبل از اینکه شما را شناختم، از شما نیز می دانستم (اگر چه آتتیک برای اولین بار در لباس من قرار دارد). من در مورد Boo Radley، هر دو مرد و گروه 1990، میدانستم و سرنوشت تام رابینسون را میدانستم. و اکنون من تمام جزئیات را در میان می بینم. مشکل با خواندن رمان های کلاسیک این است که آنها درد کامل در سوراخ برای بررسی هستند. آنها خیلی خوب هستند که اساسا چیزی است که شما سعی می کنید بگوئید به تفسیر، تفسیر، تجزیه و تحلیل یا تجزیه و تحلیل، فقط در مقایسه با بدترین نوع هنر است. اینجا اثبات شده است: بررسی من. موزیک. برای کشتن یک Mockingbird.Genius.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کشتن مرغ مینا


 کتاب جاده
 کتاب حومه
 کتاب عصر بی گناهی
 کتاب منظری به جهان
 کتاب دوره گردها
 کتاب روایت یک مرگ در خانواده