کتاب یکی از ما

اثر ویلا کاتر از انتشارات ماهی - مترجم: نسرین شیخ نیا (دانش پژوه)-جایزه پولیتزر

این کتاب جایزه پولیتزر را در سال 1923 به دست آورد. من می توانم درک کنم که چرا این کار را کرد - زندگی یک مرد جوان را نشان می دهد، ناراضی از رشد و چشم اندازش (و یا، به عنوان او می بیند، فقدان چشم انداز برای انجام هر کاری ارزشمند) ، هنگامی که در جنگ جهانی اول مشغول به کار می شود، هدف قرار می گیرد. در این کتاب آمده است که نویسنده نقاشی زیبا و فوق العاده حیاتی از یک روانۀ آمریکایی را در یک لحظه شکاک و عاشقانه، بی قرار و قهرمانانه ایجاد می کند، و به نظر من این اینست که آمریکایی ها دوست دارند خودشان را ببینند. بنابراین تاثیر این رمان بسیار قوی بوده است و من فرض می کنم که به همین دلیل منتشر شده است. خودم آن را خیلی آهسته کشیدم و برای جوانان همسو نمی شد تا از پنجمین کتاب ادامه پیدا کند.


خرید کتاب یکی از ما
جستجوی کتاب یکی از ما در گودریدز

معرفی کتاب یکی از ما از نگاه کاربران
داستان کلود ویلر، کشاورز دختر کشاورز در نبراسکا، درست قبل و در طول جنگ جهانی اول. من سعی می کنم انگشت خود را بر روی چیزی است که بسیار جذاب در مورد کاترز پروس، علاوه بر ارائه حساس و ظریف از شخصیت های او و او زنده توصیف دنیای فیزیکی. من حدس می زنم که انتخاب او از کلمات غیرواقعی است - او برخی از شخصیت های بسیار مقاوم را ارائه می دهد، اما او هرگز آنها را به گونه ای تعریف نمی کند تا خواننده را متهم کند؛ او اجازه می دهد شخصیت های دیگر توسط آنها دفع شود. آنچه که او واقعا فکر می کند تنها می تواند از پیچیدگی ها بیرون بیاید و او را در طرح قرار می دهد. اکثر این رمان در مورد غم و اندوه ناراضی از شخصیت اصلی است، که فکر می کند زندگی او بی فایده است و مظنونین / نگران تقریبا هر کس او را ملاقات، فرض بر این است که آنها را به شرمساری و یا بهتری از او به نحوی. او یک ازدواج فاجعه آمیز دلهره آور می کند و به نظر می رسد که قصد دارد زندگی خود را در تحریک و نارضایتی ناخوشایند خود از دست دهد. جنگ از بین رفته است، او enlists، و آخرین سوم از رمان ماجراهای خود را در فرانسه و در ترانشه شرح می دهد. کور ظاهرا انتقاد خود را نسبت به ارائه جنگ با نور بسیار مثبت انجام داد. اما من نمی توانم جزئیات بیشتری از آنچه که او ارائه می دهد تصور کنم. خیلی بدتر از هر چیزی که در Saving Private Ryan دیده می شود، همان محل، جنگ های مختلف است. با این وجود، او سعی می کند نشان دهد که یک شرکت قهرمانانه و خودخواهانه می تواند تاثیر مثبتی روی یک مرد مانند کلود داشته باشد. من الهام بخش این مطلب را بخاطر مصاحبه ای در یک رمان لاورنس بلو ری خواندم: حتی حتی شرارتان بدتر از آنکه سزاوار آن هستند. @ نقل قول از یک صحنه در یک کشتی نیروی دریایی در مسیر فرانسه، سربازانی که با آنفلوآنزا، و خدا چی می داند دکتر، با کمبود منابع، که بعضی از آنها برای استفاده خود توسط سرپرست ارشد به سرقت رفته است، دریافت می کند که صاحب سرنشین خود زخمی شده است و چند روز دردناک می میرد. او اظهار می کند که در زندگانی عادی، یک زندانی پروتستان، و احتمالا یکی دیگر از مجرمان است، اما در حال حاضر او احساس نمی کند که کالوینیستی است، اما حتی از مردان شرور مانند استوارت نیز دلداری می دهد. کشتی نیروی دریایی نامیده می شود Anchises، اشاره به Virgils Aeneid، شاعر و شعر مورد علاقه Kather. من هرگز نویسنده دیگری را نخواندهام که به طور کامل از @ Virgilian احساس @ lacrimae rerum @ @ - اشک چیزها به دست میآید.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره، گرد می شود. نیمه اول این رمان Willa Cather در عنصر او است. او دشت ها و مردمش را می داند و تا زمانی که کلود در مزرعه بود و در شهر کوچکش، هر کلمه ای را درست و قانع کننده پیدا کردم. نیمه دوم رمان، که در طول جنگ جهانی دوم در فرانسه اتفاق می افتد، به عنوان درست حرف نمی زند و تا حدودی از کاراکترهای شخصیتش کاسته می شود. وحشت ترانشه های جنگ جهانی اول به خوبی شناخته شده است و هر ایده ای که یک مرد می تواند احساس خوشحالی کند به نظر می رسد به نظر می رسد مبهوت. خوشبختانه بله، خوشحالم که بمانم، نه. با مرگ و تخریب زیادی در اطراف شما، چگونه می توانید با کمی احساس آرامش و دلتنگی به زندگی و خانواده خود نگاه نکنید. در واقع من باید فکر کرده بودم که کلود در حال حاضر در فرانسه در فرانسه درک عمیقتری از زندگی اش در ایالات متحده پیدا کرده است. کرت برای این رمان پولیتزر را به دست آورد، و من فکر می کنم این یکی از انتخاب هایی است که باید در متن زمان قرار داده شود. به تازگی در جنگ جهانی اول ظاهر شدم، من فکر می کنم جهان دغدغه ای برای نگاه کردن به جنگ به عنوان چیزی ارزشمند و مردانی که در آنجا جان باختند (و کسانی که در خانه به سر می بردند) مشتاق است که تجربه را افزایش دهد. این رمان ممکن است بیشتر از مواردی باشد که ما چگونه می توانیم چیزها را به جز مواردی که آنها در واقع داشتیم ببینیم. من از این داستان لذت بردم، آن را به عنوان یک داستان قدیمی در بخش هایی که پیش از آن جنگ. من می خواستم پایان دیگری یا حداقل یکی که بیانیه دیگری را ارائه کرد. اما، این داستان Catherâ € ™ ثانیه، نه من است. وقتی که من تمام شدم، یک عکس از یک سرباز جنگ جهانی اول رفتم که در اختیار داشتم. من به چهره اش و خانواده ی ساده اش نگاه کردم. او با افتخار در فرم خود ایستاده و سعی کرد افکار Claude را بر او تحمیل کند ... برای من کار نخواهد کرد. من فکر می کنم همینگویی حق جنگ داشته باشد؛ من فکر می کنم کرت نمی کرد

مشاهده لینک اصلی
کسی که نویسنده بزرگ آمریکایی است؟ نه همینگوی، فیتزجرالد، وارتون، فاکنر. در اینجا او است: ویلا کاتر.

مشاهده لینک اصلی
برنده جایزه پولیتزر، این داستان کلود ویلر، پسر مزرعه آمریکایی است که به نوعی متولد می شود و متقاعد شده است که چیزی بیش از آنچه در مورد زندگی به چشم می خورد، نسبت به موجودیت کوتیدی که او در اطراف او می بیند، آینده اش خواهد بود. او ناامید شد که او نتوانست در هر چیزی به جز یک کالج مذهبی کوچک حضور پیدا کند و با نگاهی به خانواده ی جسورانه ای که در بحث های فکری قرار دارند و هنر را دوست دارد، ازدواج می کند، اما می بیند که همسرش تنها برای کار مسیحی مسیحی زندگی می کند؛ جنس و ایجاد یک خانواده به معنای چیزی برای او نیست. وقتی جنگ جهانی اول از بین می رود، داوطلبان داوطلب می شوند و آنچه را که در خارج از کشور دنبال می کنند پیدا می کند. او معتقد است با وجود مبارزات شدید و بیماری هایی که او روبرو است، او مکان حقیقی خود را در جهان پیدا کرده است. این رمان آهسته حرکت می کند، رمان لایری، پرتره ای از روستایی، کشاورزی، پیچیده، آمریکایی انعطاف پذیر، کارآفرین آمریكا، آمریكا بر پایه ی مدرنیته، بدون هیچ گونه بیابان برای خجالت زدن، اما بدون جهان بینی و آرامش در رونق پس از جنگ جهانی دوم. من اعتقاد دارم که این کتاب به خاطر صحنه های دست سومش در جنگ مورد انتقاد قرار گرفته است، اما در مورد آنها به عنوان یک خواننده هیچ چیز خاصی را در بر نگرفته است؛ در واقع، با توانایی Catherâ € ™ ثانیه به نوشتن به راحتی در مورد این مرد بسیار مردانه تحت تاثیر قرار گرفت. در کل این یک کتاب خوب است، شاید کمی در حال حاضر و به طوری که مناسب برای تغییر زندگی خواننده نیست؛ اما این داستان بسیار آمریکایی از رستگاری و ریسک، از یک مرد که راه خود را در یک دنیای خفنی راه خود را در دنیای خفگی، توسط پروانه قوی و روانکا Cather افزایش یافته است.

مشاهده لینک اصلی
من همیشه داستان هایی در مورد چگونگی زندگی مردم سال ها قبل را تجربه کردم و این قطعا من را ناامید نکرد، به مناسبت بزرگ نه تنها در زندگی روزمره زندگی در این زمان، بلکه از نزدیک به شخصیت های خود، امیدها، ترس و شخصیت ها. بسیاری از کتاب های مربوط به جنگ جهانی اول را بخوانید، اما هرگز از دیدگاه نظامیان آمریکایی که تا کنون سفر می کنند برای مبارزه با جنگ که به نظر می رسد بسیار دور و دور، به خصوص زمانی که شما در نظر گرفته شده بود در زمانی که عبور از اقیانوس اطلس نبود سپس مرحله آسان آن است. قسمت دوم این کتاب به طور یکپارچه به اروپا حرکت می کند و درخشان کشور را که توسط جنگ متلاشی شده است توصیف می کند. من فکر کردم نویسنده کار فوق العاده ای را برای نشان دادن وقایع دلهره آورانه در این درگیری های وحشتناک نشان می دهد، و من اغلب توسط نوشتار او نقل مکان کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یکی از ما


 کتاب همدرد
 کتاب پسر سرپرست یتیم خانه
 کتاب گیلیاد
 کتاب شکوفه های ارغوان و شراب نیمروز
 کتاب حومه
 کتاب راه آهن زیرزمینی