کتاب یکی از ما

اثر ویلا کاتر از انتشارات ماهی - مترجم: نسرین شیخ نیا (دانش پژوه)-جایزه پولیتزر

این کتاب جایزه پولیتزر را در سال 1923 به دست آورد. من می توانم درک کنم که چرا این کار را کرد - زندگی یک مرد جوان را نشان می دهد، ناراضی از رشد و چشم اندازش (و یا، به عنوان او می بیند، فقدان چشم انداز برای انجام هر کاری ارزشمند) ، هنگامی که در جنگ جهانی اول مشغول به کار می شود، هدف قرار می گیرد. در این کتاب آمده است که نویسنده نقاشی زیبا و فوق العاده حیاتی از یک روانۀ آمریکایی را در یک لحظه شکاک و عاشقانه، بی قرار و قهرمانانه ایجاد می کند، و به نظر من این اینست که آمریکایی ها دوست دارند خودشان را ببینند. بنابراین تاثیر این رمان بسیار قوی بوده است و من فرض می کنم که به همین دلیل منتشر شده است. خودم آن را خیلی آهسته کشیدم و برای جوانان همسو نمی شد تا از پنجمین کتاب ادامه پیدا کند.


خرید کتاب یکی از ما
جستجوی کتاب یکی از ما در گودریدز

معرفی کتاب یکی از ما از نگاه کاربران
یکی از ما - ویلا کاتر برای این کتاب در سال 1923 جایزه پولیتزر را دریافت کرد، هرچند، به نظر من فروتنانه، او بهترین کار نیست. این داستان به دنبال کلود ویلر، یک پسر متفکر و هنوز غیرقابل توضیح بیثباتی از کشاورز نبراسکا، از طریق اوایل دوران بلوغ و به دهانه جنگ جهانی اول است. این کتاب در میان کارهای Catherâ € ™ ثانیه منحصر به فرد است که توسط معاصرانش به عنوان یک رمان «جنگ» مطرح شده است. کلود یک نسل دوم نبراسکا است و به همین ترتیب او از سن بیست و بیست و پنج سال پس از آنکه خانواده های رمان های بزرگ خود در نبراسکا بزرگ شده است، ابتدا خاک های روانی خود را از بین بردند. این کتاب با همان توضیحات ملایم و فصیحی از زمین و مردم دشت ها که در همه کارهای کرت وجود دارد، شروع می شود، اما به دلایلی به شکلی شگفت انگیز از آنتونیای من یا آهنگ لارک نمی رسد. نوشتن هنوز هم در مقایسه با هر نوع mortalâ € ™ ثانیه بسیار خوب است. گفتگوی او نیز تأیید و وحشتناکی است، زیرا شخصیت های او واقعا خود را به عنوان پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگشان بیان می کنند. با این حال، به همان اندازه که من همه کارهای Cather را دوست دارم، طرح خیلی فرمول است. قهرمان / قهرمان پرشور و حساس جوان محدود به زندگی روستایی و مسیحیان مذهبی / سنت گرایان صادقانه قادر به ایجاد ارتباطات انسانی با کسی که با آنها مخالف نیست. کاپر این خطوط طرح و همچنین هر کسی را نوشت، شاید به این دلیل که او احساس کرد که تجربیات خود را منعکس می کند؛ اما نمیتوانم کمک کنم، اما زمانی که متوجه شدم دوباره درباره آن نوشته شده است، شکاک باشم. هنوز هم این چهار ستاره است. من عاشق Catherâ € ™ واقعا شخصیت های مناسب و معقول و مثبت و پرتره بصری شگفت انگیز از چشم انداز.

مشاهده لینک اصلی
من آنتونیو، O پیشگامان، و همسایه Rosicky خوانده ام. من اشتباه فکر کردم که آنچه که من خیلی دوست داشتم در مورد کرت، او پیشگام / پیشگام / تلاش برای زندگی کردن از موضوعات زمینی / اخلاق کار است. من مدتها از خواندن یکی از ما اجتناب میکردم، زیرا از تهدید بودن تنظیمات جنگ جهانی اول، به خوابم زد. حقیقت این است، ویلا کاتر می تواند دستورالعمل های بانکی را بنویسد و من را با شخصیت ها عاشق کند. فقط یک نویسنده واقعا بزرگ است. من از این داستان لذت بردم. من داستان ها را دوست دارم و Willa Cather یکی از معدود داستان های داستان است.

مشاهده لینک اصلی
شگفت انگیز برای کشف یک کار کرت که در سال 1922 نوشته شده بود و دریافت کننده جایزه پولیتزر در سال 1923 - بیش از 90 سال پیش - و آن را به طور کامل در آغوش شما همانطور که آن را به تازگی نوشته شده است. من به طور کامل کشیده شده بود. فلوت داستان داستان جوانان جوان و بزرگسالان سالهای اولیه در نبراسکا بود، همانطور که داستان جنگ بزرگ، جنگ جهانی اول بود. دوستش داشتم. توصیه.

مشاهده لینک اصلی
ظاهرا ویلا کرت این کتاب را نمیخواهد به عنوان یک داستان جنگی طبقهبندی کند و پس از خواندن آن، به من بسیار حساس است. بله، همینگویی و همکاران. به نظر می رسد که این موضوع از دست رفته است. منظورم این است که اینجا در قسمت عنوان وجود دارد. هیچ خلقی در جبهه غربی کرت وجود ندارد؛ این یکی از ماست، و من خواندن â € œOursâ € به عنوان ما قدیمی ایالات متحده آمریکا از A-ers و â € œOneâ € به عنوان قهرمان ما، Claude Wheeler، و کتاب در مورد هر جوانان می توانند برای پیدا کردن هدف در قرن بیستم میلادی است. شما می بینید که یک داستان قدیمی در مورد سن بلوغ در مسیر بلوغ یکی است. کلود فقیر او می خواهد برای رسیدن به چیزی، اما در کوچک (در بسیاری از حواس) شهر کشاورزی در نبراسکا به دام افتاده است. او تلاش می کند تا به شیوه های گوناگونی از تحصیل، ازدواج، سربازی - و در عین حال هماهنگی با میل خود در جامعه - تلاش کند. با این حال، کتاب چند عجیب است. به نظر می رسد که سال انتشار آن، سال 1922، رسمی مدرنیسم، سال اول است، اما شما هرگز حدس می زنم که از خواندن آن. نه اینکه موضوعات تمدن پس از آن به سن مدرن مربوط نیست، اما سبک کاترین دارای عطر و طعم تقریبا ویکتوریا است: پائین به سرزمین، لمس بسیار ظریف با چیزهایی مانند بیماری های غیر اجتماعی غیر قابل قبول و همجنس گرایی، تغییر گاه به گاه به زبان فلوئور صحنه های احساسی از خانه و قلب. با این حال، در مورد آرمان های جنسیتی و جنبش های اجتماعی، احساسات معاصر بیشتری در آن وجود دارد. به نظر می رسد که کرت دیدگاه نسبتا متفاوت از جنگ، جهان و نحوه پیگیری هدف واقعی از شخصیت اصلی او، که او را نه برتری و نه تحریک. سرگرم کننده است در تلاش برای اذیت کردن ابهام است. با وجود 1923 Pulitzer، یکی از ما واقعا نمی احترام زیادی. شاید سبک کاپری که مردم در دهه 1910 با آن روبرو می شدند فقط با «20 سالگی» فرق داشت؟ شاید دنیای پس از جنگ جهانیان جنگجوی ادبی خود را می خواست و می کشد؟ شاید چیزهای بیشتری در صحنه اجتماعی â € ~20s شکسته شده بود، از جمله می تواند محتاطانه در جستجوی یک مزرعه جستجوگر معنی؟ نمیدونم. آیا به نظر می رسد کاملا منصفانه است که تغییر مدرن ادبی باید این کتاب کاملا مناسب را به بهترین وجه بخشی از یک قرن به ناخوشایند تبدیل کند. از آنجا که کتاب واقعا زیبایی و ارزش تاریخی خود را دارد. من کاملا خوشحالم که آن را خوانده ام. شاید همه فقط باید چشمان خود را بسته و وانمود کنند که یکی از ما در سال 1918 نوشته شده است. پس همه ما می توانیم آنچه را دریافت می کنیم و نه تناسب.

مشاهده لینک اصلی
به نظر می رسد که یکی از ما به عنوان یک رمان یکی دیگر از جنگ جهانی اول درک شده است، اما حقیقت این است که جنگ یکی از تنظیمات بسیاری در این رمان است که توسط کور برای توضیح داستان انسانی استفاده می شود. این کتاب زندگی عقیده انسان ها، واقعیت هایی که از این باورها شکل گرفته است، و پیامدهای آن است. به طور خاص، او در مورد مردم شهرهای کوچک در آمریکا روستایی و یک بزرگسال جوان است که در جستجوی کسی است که او باید در حالی که در دریا از خانواده و دوستان محترم است زندگی کند. در حالی که دوره زمانی شامل جنگ جهانی اول است، این کتاب تنها حدود یک چهارم صفحات خود را به حضور واقعی در اروپا اختصاص می دهد و در این صفحات تنها تعداد کمی برای توصیف اقدامات واقعی جنگ استفاده می شود. جنگ به سادگی فقط یک ابزار دیگر است که نویسنده برای حرکت شخصیت خود از طریق تجربیات زندگی که همانند امروزه واقعی هستند، همانند زمانی بود که این کتاب در سال 1922 نوشته شده بود. سایر نقاط شایستگی که سیل افکار من شامل مهارت نوشتن ویلا کاتر . او با استفاده از استعاره صرفه جویی می کند، اما به طور موثر؛ و انتخاب او از کلمات ایجاد صفحات روایت و گفت و گو که پیچیده و مناقصه است. در جستجوی یک تجربه خواندن گذشته از سبک به همان اندازه زیبا، من به بازگشت به Bel Canto، توسط ان پتچت. سرعت این داستان نیز توسط کرت برای افزودن حس احساس به تنظیمات او مورد استفاده قرار می گیرد. زندگی در آمریکا روستایی، که در آن با زمان کمی تغییر می کند، صبورانه نوشته می شود؛ زندگی در حمل و نقل به سرنوشت تصور شده به یک دوره از فشرده شده است؛ و صحنه های حیاتی جنگ نیاز به تنها چند دقیقه برای تغییر زندگی است. به عقیده یکی از ما ما نوعی هماهنگی در ذهن من ایجاد کرد که ملودی نسبی دو کتاب را با توطئه های واضح تر به ارمغان آورد. نخستین خیابان اصلی توسط سینکلر لوئیس بود و دوم (البته) آرچ ماریا همه آرام در جبهه غربی بود. این هماهنگی تصویر کاملتری از دنیایی که در ابتدا در جلسات پیشین من از این دو کتاب تجربه شده بود، ایجاد کرد و برای همیشه یکی از ما را به این داستانها پیوند خواهد داد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یکی از ما


 کتاب اتحادیه ی ابلهان
 کتاب پل سن لوئیس ری
 کتاب خوشه های خشم
 کتاب شکوفه های ارغوان و شراب نیمروز
 کتاب خاک خوب
 کتاب دنیای آشنا